NIERUCHOMOŚCI / SPRZEDAŻ

Mokotów | Lewicka | POWIERZCHNIA:92m2
KOSZT:

1 400 000 PLN

Apartament w kameralnym budynku na Górnym Mokotowie. Słoneczne wnętrze, urządzone z dużym wyczuciem. Otwarta część dzienna (salon połączony z jadalnią oraz kuchnią), dwie sypialnie, łazienka z wanną. Naturalna, jasna kolorystyka sprawia, że przestrzeń jest bardzo plastyczna i łatwa do aranżacji zgodnie z naszym gustem.

Lokalizacji nie trzeba specjalnie reklamować. Otoczenie parków, stacja metra, małe kawiarnie, bazarki ze świeżymi produktami. łatwa komunikacja zarówno z Centrum jak i południową częścią Warszawy, lotniskiem. 

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Śródmieście | Flory | POWIERZCHNIA:81m2
KOSZT:

1 700 000 PLN

To jeden z tych adresów, przy którym serce bije mocniej. Przedwojenna, utrzymana w świetnej kondycji kamienica z windą, w której apartamenty mają widok na Łazienki Królewskie.

Słońce wlewa się do wnętrza ze wszystkich stron. Wysokie, sprawia wrażenie większego niż wynikałoby z planu. Przestronny salon połączony z kuchnią ma wyjście na urokliwy balkonik. Dodatkowo dwa, osobne pokoje. Jeden od strony wewnętrzego dziedzińca, dygi na soczystą zieleń stojących tuż obok drzew, a w dali Belweder i Park Łazienkowski.  
Mieszkanie zostało niedawno w pełni wyremontowane i wykończone z dużą starannością. Gotowe do wprowadzenia. 

Fantastyczna lokalizacja! Krzyżująca się z Flory, ulica Bagatela doprowadzi nas na Plac Unii Lubelskiej, gdzie ewentualnie można postarać się o miejsce postojowe w garażu podziemnym centrum handlowego. Niespełna 10minut mamy do Placu Trzech Krzyży i ścisłego Centrum Warszawy.  

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Powiśle | Fabryczna | POWIERZCHNIA:100m2
KOSZT:

1 250 000 PLN

Widok po horyzont i promienie słońca odważnie wpadające do salonu. Jeśli tego byłoby mało, szybko wymieniamy kolejne zalety: bliskość Centrum, wygodne miejsce postojowe w garażu podziemnym, portier, dobra jakość wykończenia oraz możliwość aranżacji wnętrza tak, aby powstały dwie wygodne sypialnie oraz dwie łazienki. 

To idealna propozycja dla osób, które szukają świetnej lokalizacji i doceniają wygodny styl życia. Zielone Powiśle otoczone parkami, bogata oferta kulturalna i gastronomiczna. Portier, który odbierze dla nas przesyłkę podczas naszej nieobecności. Do wykończenia użyte zostały materiały bradzo dobrej jakości. Na podłosze parkiet dębowy, szafy wykonane na wymiar, klimatyzacja. 

A może szukacie biura?! Przestronna cześć, w której dzisiaj znajduje się salon, dyskretna kuchnia, osobny pokój, który może stanowić osobny gabinet. Jak widać przestrzeń jest niezwykle elastyczna, daje duże możliowści aranżacji.

To, co warto podkreślić na koniec, to atrakcyjna cena. Także jeśli wszystko, co opisane powyżej mogłoby Was zainteresować, zapraszamy na prezentacje i obejrzenie nieruchomoci na żywo. 

*Mieszkanie dzisiaj jest dwupokojowe. 
* Miejsce postojowe płatne jest dodatkowo 45 000PLN.  

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Centrum | okolice Moliera | POWIERZCHNIA:118m2
KOSZT:

2 400 000 PLN

Jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Tuż obok Plac Taetralny, Krakowskie Przedmieście i Stare Miasto. 
Dwupoziomowy apartament z 30-to metroym tarasem! usytuowany na 2 i 3 piętrze, kameralnego budynku z windą. 
Budynek usytuowany na zamkniętej posesji. Niezwykle klimatyczne otoczenie. Niska zabudowa, czerwone dachy sąsiednich kamienic.  
Przestronne wnętrze, zostało wykończone w jasnej, naturalnej kolorystyce. 
Na dolnym poziomie znajdują się: salon z wyjściem z taras, otwarta kuchnia i jadalnia, dodatkowo toaleta gościnna. 
Górny poziom - prywatny, gdzie są dwie sypialnie oraz łazienka z prysznicem. 
Dodatkowym atutem jest miejsce postojowe w garażu tuż obok bydynku. 


Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Mokotów | Kazimierzowska | POWIERZCHNIA:140m2
KOSZT:

1 940 000 PLN

Opisać to wnętrze można by na wiele sposobów, ale to, co przede wszystkim trzeba o nim wiedzieć, to że jest fantastycznie doświetlone, a  z tarasów rozpościerają się unikatowe widoki na Warszawę!

Cztery, świetnie rozplanowane pokoje, znajdują się na dwóch ostatnich kondygnacjach w budynku z portiernią. 
Na dolnym poziomie mieści się salon z jadalnią, otwarta kuchnia oraz wyjście na mniejszy taras, z którego jest widok na dachy kamienic Starego Mokotowa, dwie sypialnie (każda z łazienką), a także bardzo przydatne, niezależnie od stylu życia:) pomieszczenie - pralnia. 
 
Na górnym poziomie jest otwarta przestrzeń z wyjściem na dwa tarasy. Stąd jest fantastyczny punkt widokowy na całe miasto. To piętro może pełnić wiele funkcji: dzisiaj jest to przestrzeń dzienna niezależne mieszkanie typu studio (mamy osobne dwa wejścia).  
 
Doskonała lokalizacja. Zaledwie kilka minut spacerem do parku Dreszera czy Ogrodu Jordanowskiego. Blisko stacja metra. Jeśli lubicie świeże, dobre produkty, niedaleko znajduje się bardzo dobrze zaopatrzony bazar przy Olkuskiej. 
 
*Powierzchnia w KW to 105,22m2 + taras 81,64m2 (część tarasu, została zabudowana, i w ten sposób powstała dodatkowa strefa mieszkalna z niezależnym wejściem).
 
 


Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Centrum | Hoża | POWIERZCHNIA:35m2
KOSZT:

720 000 PLN

Nowojorczycy i paryżanie nieduże wnętrza znają i oswoili już wiele lat temu. Wiedzą doskonale jak zagospodarować je w najbardziej funkcjonalny sposób.

Nie trzeba dużej powierzchni, żeby czuć się w naszym domu dobrze. Ważna jest wysokość, duże okna i dobry design. Studio, które oferujemy do sprzedania, ma to wszystko: nowoczesne, wysokie 3m, wykończone w wysokim standardzie i zgodnie z najbardziej aktualnymi trendami. Salon z wyjściem na taras, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym, płatne dodatkowo 70 000PLN.

Hoża 55 to adres na warszawskiej mapie o bogatej historii, która sięga jeszcze XIX w. Przez lata mieściły się tu budynki zakładu odlewniiczego, a potem pracownia sztuki zdobniczej. W najnowszej historii zmodernizowane, unowocześnione, stały się kameralną inwestycją rezydencyjną z zachowanymi oryginalnymi elementami dekoracyjnymi i wygodami dla obecnych mieszkańców.

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Stara Ochota | Sędziowska | POWIERZCHNIA:92m2
KOSZT:

1 250 000 PLN

Klimatyczne wnętrze w przedwojennej kamienicy. To właśnie w niej, w czasie wojny, ukrywał się Władysław Szpilman.

Czteropiętrowy budynek, usytuowany blisko centrum oraz zielonej cześci ochoty, niedaleko filtrów. Mieszkanie funkcjonalnie rozplanowane. Dwustronne (wschód-zachód). Z jednej strony widok na aleje niepodległości, z drugiej na spokojną uliczkę sędziowską (widok na liceum staszica i urokliwą ulicę filtrową). 

Cztery pokoje, salon częściowo połączony z kuchnią. łazienka z wanną. Wygodna garderoba. Wysokość wnętrza 3m.
Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze. w kamienicy nie ma windy.
Mieszkanie jest aktualnie wynajmowane, co może stanowić dodatkowy atut dla klientów poszukujących nieruchomości w celach inwestycyjnych.

Metraż w kw to 87,13m2. dołączona została powierzchnia schowka (4,53m2), która dzisiaj stanowi integralną część mieszkania. 
Czynsz administracyjny wraz z fr wynosi 800pln/ 3 osoby. 
Do mieszkania przynalezy piwnica o pow. 10,12m2. 
 

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Powiśle | Aleja 3 Maja | POWIERZCHNIA:93m2
KOSZT:

1 240 000 PLN

Mieszkanie z kominkiem na warszawskim Powiślu. Kamienica z 1931 roku wybudowana przez przedwojenną spółdzielnię mieszkaniową "Domy Spółdzielcze". Tuż po wojnie mieszkał tu wraz z matką młody Marek Hłasko.
Z okien widok na zielone, pięknie zagospodarowane patio i na Stadion Narodowy. 
Mieszkanie, które oferujemy do sprzedaży, ma wyjątkowy klimat. Na wysokie, szóste piętro, dojeżdża zabytkowa winda marki Stingler. We wnętrzu zachowane sztukaterie, dębowy parkiet ułożony w jodełkę francuską. W jednym z pokoi kominek. 
Układ daje spore możliwości aranżacji. Nie wykluczone jest uzyskanie 4 pokoi. 
Dla osób, dla których ważna jest wykość oraz charakter wnętrza, bez wątpienia może to być ciekawa propozycja. 
Do mieszkania przynalezy komórka lokatorska. 
Lokalizacji nie trzeba szczególnie zachwalać. Dynamicznie rozwijaące się Powiśle. Bliskość kawiarni, restauracji, terenów zielonych.  

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Mokotów | okolice parku Dreszera | POWIERZCHNIA:85m2
KOSZT:

1 400 000 PLN

Kamienica powstała w II połowie lat 30 xx wieku. Nieznacznie uszkodzona podczas ii wojny dzisiaj odzyskuje swoją dawną świetność.  

Kameralny, czteropiętrowy budynek usytuowany jest na Górnym Mokotowie, tuż przy parku Dreszera. W efekcie prac modernizaycjnych, odnowiona została elewacja, wymieniono wszystkie instalacje: c.o., elektryczne, hydrauliczne, doprowadzony zostanie światłowód, inwestor zaplanował również wygodną, cichobieżną windę. Celem jest zachowanie klimatu kamienicy. o ile będzie to możliwe zostaną odzyskane oryginalne elementy wykończenia, tak aby części wspólne wyróżniały się ponadczasową elegancją. 

Oferowane do sprzedazy mieszkanie znajduje się na I piętrze. Zostało wykończone w wysokim standardzie (gres włoski, barwiony w masie, armatura Hans Grohe & Villeroy Bosch, stolarka wykonana na zamówienie). Składa się z otwartej części dziennej - salon połączony z kuchnią - z widokiem na park, widna łazienka z wanną oraz prysznicem, z ekspozycją w tym samym kierunku. W części prywatnej, dwie sypialnie. 

Wysokosć wnętrza ok 3m.
Do mieszkania jest piwnica. 

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Śródmieście | Czackiego | POWIERZCHNIA:103m2
KOSZT:

1 730 000 PLN

Zamieszkać przy Ogrodzie Saskim w samym Centrum Warszawy? To dopiero!
Są takie adresy w Śródmieściu, które łączą wygodę pieszego dystansu do centralnych atrakcji, a jednocześnie mają zieleń drzew za oknem.   
W naszej ofercie, przestronny, jasny apartament po kapitalnym remoncie, usytuowany na 3 piętrze, przedwojennej kamienicy z windą. Odnowiona elewacja, zadbana klatka schodowa.   
Salon, otwarta kuchnia wychodzą na stronę ulicy Czackiego. Duże okna, poduchy na parapetach, tworzą przytulny klimat i sympatyczne miejsce do wypicia porannej kawy. Dwie sypialnie od strony wewnętrzego podwórka. Łazienka z wanną oraz przestronnym prysznicem. Wysokość mieszkania 2,85m. 
Bardzo ciekawa oferta, dla osób, które lubią miejski styl życia, wyjątkowy klimat kamienic i jasne, nowoczesne wnętrza. 

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Stara Ochota | Glogera | POWIERZCHNIA:90m2
KOSZT:

1 390 000 PLN

Ta część Starej Ochoty ma wyjątkowy charakter. W towarzystwie odrestaurowanych, kilkupiętrowych, przedwojennych kamienic, przy zielonych skwerach, a niekiedy z ukrytymi na podwórzach, ukwieconymi kapliczkami, przeplata się trochę bajkowy, trochę miejski klimat. Nasza oferta znajduje się w jednej z takich kamienic. Aktualni Właściciele przeprowadzili kapitalny remont. Jedne ściany burząc, drugie stawiając, zmienili układ tak, aby stał się jak najbardziej funkcjonalny. Zachowali przy tym, to co ponadczasowe, czyli oryginalną stolarkę i charakter wnętrza.  
Powstały trzy, jasne, wygodne pokoje: salon połączony z kuchnią, przy głównej sypialni dodatkowa przestrzeń z wolnostojącą wanną, garderobą i toaletką zaprojektowaną w oryginalnej, zdobionej wnęce. Dodatkowo pokój i łazienka z prysznicem.   
Wjazd od jednokierunkowej, urokliwej ulicy Mochnackiego. Mieszkanie na 1 piętrze. W kamienicy nie ma windy. 
Jest możliwość wykupienia garażu od administracji.  

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Mokotów | przy parku Dreszera | POWIERZCHNIA:m2
KOSZT:

zapytaj o cenę PLN

Kamienica powstała w II połowie lat 30 xx wieku. Nieznacznie uszkodzona podczas ii wojny dzisiaj odzyskuje swoją dawną świetność.  

Kameralny, czteropiętrowy budynek usytuowany jest na Górnym Mokotowie, tuż przy parku Dreszera. 
W efekcie prac modernizaycjnych, odnowiona została elewacja, wymieniono wszystkie instalacje: c.o., elektryczne, hydrauliczne,  
doprowadzony zostanie światłowód, inwestor zaplanował również wygodną, cichobieżną windę. 
Do mieszkań na II i III piętrze, jest możliwość doprowadzenia klimatyzacji. 

Celem jest zachowanie klimatu kamienicy. o ile będzie to możliwe zostaną odzyskane oryginalne elementy wykończenia, tak aby części wspólne wyróżniały się ponadczasową elegancją. 

Aktualnie oferujemy do sprzedaży 6 mieszkań w stanie do wykończenia, o powierzchni:45/ 104/ 145m kw. 
Wysokosć wnętrz 2,92m - 3m.
Do mieszkań  są również piwnice. 


Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Centrum | Złota 44 | POWIERZCHNIA:104m2
KOSZT:

zapytaj o cenę PLN

Złota 44 - to unikatowa inwestycja, która zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy komfort oraz spektakularne widoki na Warszawę.  
Zaprojektowana przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda, jest najwyższą wieżą mieszkalną tej klasy w unii europejskiej.
192 metry/ 52 piętra / 287 wyjątkowych apartamentów!
Na ósmym piętrze, na powierzchni 1400m kw znajduje się centrum wellness z 25 –cio metrowym basenem, gabinetami masażu, sauną fińską. Ponadto do dyspozycji mieszkańców są dwie sale konferencyjne, sala kinowa, pokój zabaw dla dzieci. 
Przez całą dobę działa service consierge. 
 
Narożny apartamnet, zlokalizowany na 38 piętrze, gwarantuje przyszłemu właścicielowi najpiękniejsze widoki na Warszawę. 
Od strony południowej, z salonu, jest otwarty widok w kierunku kompleksu handlowo-biurowego “Złote Tarasy” oraz hotelu Marriot, 
a od strony zachodniej, najbardziej pożądany widok, w kierunku Płacu Kultury i Nauki. 
Apartament jest w pełni wykończony, kompletnie nowy, nigdy niezamieszkały. Ponadczasowy projekt wnętrza Woods Bagot, wyróżnia się najwyższą jakością i elegancją. Przestronny salon z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią (wszystkie sprzęty są nowe, na gwarancji), ponadto dwie wygodne sypialnie oraz łazienka z wanną. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.  
 

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Śródmieście | Królewska | POWIERZCHNIA:80m2
KOSZT:

zapytaj o cenę PLN

Piękny apartament z widokiem na swer ks.Jana Twardowskiego. Vis a vis hotel Bristol i kościół Wizytek.
Monumentalna kamienica, wybudowana w latach 30-tych, która bez większych zniszczeń przetrwała II wojnę światową, uznawana jest za wybitny przykład modernizmu.
Budynek w 2008 roku, został stannie odremontowany. Za automatyczną bramą, na wewnętrznym dziedzińcu, istnieje możliwość parkowania samochodu, wyłącznie przez mieszkańców.
3,5m wysokie wnętrze, po kapitalnym remoncie (zachowane oryginalne elementy wykończenia). Dwa przestronne pokoje, szeroki korytarz, osobna kuchnia oraz łazienka z prysznicem. 
Idealne zarówno na cele mieszkalne jak i na biuro. 

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Śródmieście | Nowowiejska | POWIERZCHNIA:87m2
KOSZT:

1 250 000 PLN

Wyjątkowe wnętrze w kamienicy z 1935 roku, usytuowanej w centrum Warszawy. Mieszkanie wyróżnia się niezwykłą starannością w doborze detali i kolorów,
które razem tworzą bardzo klimatyczną przestrzeń.
 
Wysokie, dwustronne (północ-południe) słoneczne wnętrze, składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, drugiego pokoju w amfiladzie (jest do niego również wejście bezpośrednio z korytarza), głównej sypialni z garderobą, od strony cichego podwórka. Dodatkowo łazienka z wanną.
 
Fantastyczna lokalizacja! W sąsiedztwie Plac Zbawiciela, parki, restauracje, kawiarnie i szeroka oferta kulturalna.
To oferta zdecydowanie dla tych, którzy szukają miejskiego mieszkania, lubią być w Centrum.
 
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (w kamienicy nie ma windy).

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Powiśle | Okrąg | POWIERZCHNIA:129,6m2
KOSZT:

1 918 000 PLN

Kamienica z lat 1928-29 bezpośrednio przy parku Rydza-Śmigłego. Projekt polskiego architekta stanisława filasiewicza to przykład modernistycznej architektury, gdzie o pięknie budynku stawi głównie jego funkcjonalność. Charakterystyczny umiar i minimalistyczna forma okazały się ponadczasowe. kamienica przed wojną zamieszkiwana była przez pracowników banku polskiego. Znajdowały się tam ekskluzywne, przestronne apartamenty. 
W ramach działań rewitalizacyjnych, kamienica uzyskała dawny urok oraz jakość nowoczesnego apartamentowca. Zabytkowa brama, została odrestaurowana według zaleceń konserwatorskich, zostały wymienione wszystkie instalacje, założone nowe przyłącza mediów, nowy dach, windy, odrestaurowano elewacje zachowując oryginalne detale architektoniczne. 
Fantastyczna lokalizacja. Dynamicznie rozwiające się, skąpane w zieli powiśle, oferuje bogaty wybór restauracji, modnych kawiarni, sklepów, butów młodych projektantów i usług, a także terenów sportowych – reprezentacyjnych. 

Idealna przestrzeń pod działalność komercyjną. Wnętrze daje możliwość stworzenia eleganckiej recepcji, przestronnej sali konferencyjnej oraz osobnej części do pracy biurowej, z możliwością elastycznego łączenia gabinetów dając wygodne stanowiska pracy dla ok.12 osób. 
Fantastyczna oferta zarówno na cele kancelarii, pracowni architektonicznej, agencji reklamowej, show roomu, etc. 
Oferowany do sprzedaży apartament jest w stanie deweloperskim. Wizualizacje przedstawiają aranżację wnętrza, według projektu Colombe Studio. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni ok.4-5m2. 
 

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Powiśle | Okrąg | POWIERZCHNIA:118,6m2
KOSZT:

1 779 000 PLN

Kamienica z lat 1928-29 bezpośrednio przy parku Rydza-Śmigłego.

Projekt polskiego architekta Stanisława Filasiewicza to przykład modernistycznej architektury, gdzie o pięknie budynku stawi głównie jego funkcjonalność. Charakterystyczny umiar i minimalistyczna forma okazały się ponadczasowe. Kamienica przed wojną zamieszkiwana była przez pracowników banku polskiego. Znajdowały sie tam ekskluzywne, przestronne apartamenty. 

W ramach działań modernizacyjnych, kamienica uzyskała dawny urok oraz jakość nowoczesnego apartamentowca. Zabytkowa brama, została odrestaurowana według zaleceń konserwatorskich, zostały wymienione wszystkie instalacje, założone nowe przyłącza mediów, nowy dach, windy, odrestaurowano elewacje zachowując oryginalne detale architektoniczne. 

Fantastyczna lokalizacja. dynamicznie rozwiające się, skąpane w zieli Powiśle, oferuje bogaty wybór restauracji, modnych kawiarni, sklepów, butów młodych projektantów i usług, a także terenów sportowych – reprezentacyjnych. 

Wysokie, 3,2m wnętrze, o funkcjonalnym, otwartym układzie daje duże możliwości indywidualnej aranżacji. W zależności od potrzeb, można uzyskać dwie lub trzy sypialnie, dodatkowo są: dwie łazienki, kuchnia oraz pralnia. 

Oferowany do sprzedaży apartament jest w stanie deweloperskim. Wizualizacje przedstawiają aranżację wnętrza, według projektu Colombe Studio. 

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni ok.4-5m2. 
 

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Mokotów | Aleja Wilanowska | POWIERZCHNIA:180m2
KOSZT:

3 000 000 PLN

Unikalna oferta! Przestronny apartamen z 250metrowym ogrodem. Jedno z najciekawszych architektonicznie osiedli w południowej części Warszawy, znalazł się m.in. w albumie "101 Najciekawszych Polskich Budynków Dekady". Projekt renomowanej pracowni JEMS Architekci zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwiie rezerwatu przyrody. Usytuowanie osiedla zapewnia ciszę i prywatność, jednocześnie łatwo skomunikowany zarówno z Centrum miasta, jak i lotniskiem. W sąsiedztwie znajduje się The British School, International European School, Multischook & French School. 

Apartment składa się z dużego salonu z kominkiem, otwartej kuchni, 5 dużych pokoi, 3 łazienek. Wysokość 3,3m sprawia, że wnętrze jest wyjątkowo przestronne. Dodatkowo, trójwarstwowe, wyciszane okna, centralna klimatyzacja, monitoring, ogrzewanie podłogowe, taras wykończony egzotycznym drewnem bangkirai, to tylko wybrane atuty tej nieruchomości. 

Do apartamentu przynależą dwa, wygodne miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. 
Do dyspozycji mieszkańców budynku jest również usługa consierge. 

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48502102070

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Centrum | Rynek Starego Miasta | POWIERZCHNIA:150m2
KOSZT:

PLN

Ciemne, drewniane schody, prowadzą jedną z najpiękniejszych klatek schodowych do wnętrza, które urzeka swoim charakterem i przestrzenią. Wysoka, świetnie doświetlona przestrzeń, została wykończona, przez Właściciela, bardzo starannie. Wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną. Wysoki, jasny salon z jadalnią, osobna, wyposażona kuchnia, dwie wygodne sypialnie i dwie łazienki. 

Dodatkowym atutem jest możliwość parkowania samochodu na zamykanym, wyłącznie do dyspozycji mieszkańców dziedzińcu. 

Lokalizacja zdecydowanie dla osób, którzy szukają wyjątkowego adresu. Rynek Starego Miatsa do XVIII wieku był najważniejszym placem miasta. To tu, miało koncentrować się życie Warszawy.  O historii tego miejsca można by pisać długo. Dzisiaj obszar zamknięty dla ruchu kołowego, jest miejscem weekendowych spacerów zarówno Warszawiaków jak i odwiedzających Stolicę turystów. W sąsiedzwie mieści się wiele muzeów, stylowych kawiarnii, restauracji. Latem organizowane są teatry letnie i koncerty. 

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Mokotów | Willowa | POWIERZCHNIA:79m2
KOSZT:

895 000 PLN

Pięknie zachowana kamienica z lat 20-tych, charakterem nawiązuje do architektury pałacowej. Zachowane barokowe elementy dekoracyjne dodają fasadzie wyjątkowości. 
3,4m wysokie wnętrze, w którym zachowane zostały oryginalne elementy wykończenia (stolarka drzwi i okien, parkiet). 
Wszystkie okna wychodzą na spokojną ulicę Willową. 
Wnętrze wymaga remontu co jedocześnie daje duże możliwości własnej aranżacji. Aktualny układ to: salon z balkonem, dwie sypialnie, łazienka oraz miejsce na garderobę. 
Atrakcyjności ofercie dodaje malownicze położenie wśród zieleni, tuż obok parku Morskie Oko. Jednocześnie w bliskim sąsiedztwie Centrum Warszawy.  
Do mieszkania przynależy duża piwnica.   

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48502102070

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Centrum | Biała | POWIERZCHNIA:62m2
KOSZT:

1 120 000 PLN

Funkcjonalne, wykończone w bieli i beżach, dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta. 
Pomiędzy Halą Mirowską, gdzie warszawiacy przyjeżdżają po świeże produkty bezpośrednio od producentów, a rozwijającym się na bliskiej Woli, nowym centrum biznesowym, została idealnie wkomponowana inwestycja "Rezydencja Biała". 
Projekt zrealizowany w 2012 roku, wyróżnia się wysoką jakością wykończenia, ponadczasową architekturą oraz dwupoziomowym garażem podziemnym. 
Właścicielka chciała wykończyć wnętrze tak, aby było wygodne i przytulne. Powstała część dzienna z salonem, jadalnią oraz otwartą kuchnią plus dodatkowo przy wejściu wygodna garderoba. W części prywatnej znajduje się łązienka z oknem i wanną oraz osobna sypialnia z szafami w zabudowie. 
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (w cenie) oraz wygodne miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 60 000PLN. 

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: 502102070

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Wilanów | Aleja Rzeczypospolitej | POWIERZCHNIA:76,04m2
KOSZT:

800 000 PLN

Przykład najlepszego designu i świetnie rozplanowanego wnętrza.
Apartament wykończony przez znaną pracownię architektoniczną. Ciekawe rozwiązania, pozwoliły zachować dużo otwartej przestrzeni, jednocześnie dzieląc ją na poszczególne funkcje.
W ten sposób powstała przestronna część dzienna – salon połączony z otwartą kuchnią wykończoną w minimalistycznym, a jednocześnie ciepłym stylu (drewno połączone z granitowymi blatami), miejsce do pracy, sypialnia, łazienka z prysznicem (w łazience armatura antonio lupi). Dodatkowo dwa balkony z automatycznie sterowanymi markizam
oraz czujnikami wiatru. Na podłodze w pokojach deska, w łazience tek.
Całe mieszkanie jest klimatyzowane. Wyposażenie ruchome zostało fantastycznie dopasowane do charakteru wnętrza. Meble oraz oświetlenie takich marek jak: Hypnos, Poliform, Artemide, mogą zostać kupione wraz z mieszkaniem za dodatkową opłatą.
Do mieszkania przynależą: komórka lokatorska (w cenie) oraz dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo 50 000pln)
 

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: 502102070

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Mokotów | Hołówki | POWIERZCHNIA:70m2
KOSZT:

900 000 PLN

Dwupokojowy apartament w kamienicy z lat 30-tych, w której kiedyś mieszkał Krzysztof Kamil Baczyński. 
Zlokalizowany w sąsiedztwie Łazienke Królewskich budynek jest pięknie wyremontowany, ogrodzony, a cała posesja bardzo zadbana, ze starannie utrzymaną zielenią. 

Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze (nie ma windy). 

Klimatyczne, wysokie wnętrze, składa się z przestronnej kuchni z jadalnią, dwóch pokoi, widnej łazienki z wanną, osobnej toalety i balkonu. Zachowany przedwojennyparkiet (klasyczna jodła), oryginalna stolarka. Mieszkanie jest bardzo słoneczne. 

Do mieszkania przynalezy piwnica o wielkości (ok.12m2).
Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe.  

 

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: 502102070

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Mokotów | Ludowa | POWIERZCHNIA:90m2
KOSZT:

1 280 000 PLN

Apartament w Rezydencji Mondrian House na Mokotowie zaraz przy Parku Morskie Oko. Inwestycję wyróżnia wysoki standard wykończenia części wspólnych. W budynku znajduje się basen wraz z fitness klubem wyłącznie dla mieszkańców, ponadto całodobowa recepcja z ochroną.
Apartament przez ostatnie lata był wynajmowany pracownikom kadry managerskiej lub dyplomatom.
Słoneczne mieszkanie, o południowej ekspozycji składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras (13,5m2), częściowo otwartej, w pełni wyposażonej kuchni, dwóch sypialni (15/19m2), łazienki, toalety gościnnej oraz holu (13m2). 
Do nieruchomości przypisane jest jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo 70 000PLN) oraz komórka lokatorska (w cenie mieszkania).  
Świetna lokalizacja! W bliskim sąsiedztwie znajduje się kompleks rekreacyjno - sportowy "Warszawianka" wraz z kortami tenisowymi oraz największym parkiem wodnym w Warszawie.
Przechodząc przez park Morskie Oko dochodzimy do ulicy Belwederskiej oraz Parku Łazienki Królewskie.
W niedalekiej odległości znajduje się Plac Trzech Krzyży oraz Trakt Królewski. Wygodny dostęp do komunikacji miejskiej zapewnia szybki dojazd do Centrum Warszawy jak i na południe miasta. 

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: +48 502 10 20 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Mokotów | Bluszczańska | POWIERZCHNIA:111m2
KOSZT:

1 350 000 PLN

Apartament zlokalizowany na osiedlu River House, na Dolnym Mokotowie. Kameralna, trzypiętrowa inwestycja została oddana do użytwku w 2011roku. Mieszkanie zaprojektowane i wykończone przez Pracownię Architektoniczną "KatarzynaKraszewska". 
Naturalne materiały, pastelowe, ciepłe kolory tworzą to minimalistyczne wnętrze wygodnym i przytulnym.
Na wszystkich podłogach są wysokiej klasy deski z dębu bielonego. 
3 pokoje, 2 łazienki (zabudowa prysznicowa), prywatny taras o powierzchni 17,35m2. 
1piętro. Widok z okien na otwartą, zieloną przestrzeń i drzewa.  
Cena obejmuje mieszkanie wraz w wykończeniem! 
A także 2 miescja postojowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską.
Czynsz 925 zł
 
   

 
 

Adres konatkowy: m.politowicz@ayli.pl Telefon: +48668168070

Pobierz PDF

Zobacz więcej

Śródmieście | Okólnik | POWIERZCHNIA:92m2
KOSZT:

1 650 000 PLN

Designerski, unikalny apartament zlokalizowany ścisłym centrum Warszawy. Mieści się na 1. piętrze kamienicy z windą. Mieszkanie jest umeblowane, składa się z otwartego salonu (50m2) z kuchnią, gabinetu, sypialni z balkonem, łazienki z prysznicem, toalety dla gości oraz garderoby. Wysokie sufity - 3,5m. Całość wykończona przez projektanta wnętrz wysokiej klasy materiałami. W mieszkaniu oryginalne, designerskie meble oraz lampy z lat 60-tych oraz art deco. Na podłodze dębowy parkiet, nowe drewniane okna. Odnowiona klatka schodowa. W budynku ochrona. Doskonały punkt komunikacyjny. W najbliższym sąsiedztwie kawiarnie i restauracje. „Walking distance” do ul. Nowy Świat oraz Starego Miasta.

Adres konatkowy: a.opalinska@ayli.pl Telefon: 502 16 80 70

Pobierz PDF

Zobacz więcej