Dom na Sadybie

Szczególy

Status
Na sprzedaż
Rodzaj
Dom

Opis

Jesteśmy w najstarszej części Sadyby, słynącej z niskiej, willowej zabudowy. To tu, znajduje się unikatowy dom, w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 258 m2 na działce o powierzchni 290 m2.

Klasyczna bryła domu z końca lat 90-tych, przeszła generalny remont i rozbudowę. Wiodące z holu na piętra drewniano-kamienne schody, usytuowane zostały w nowej, przeszklonej części budynku.

Stylowe, klasyczne wnętrze z trójstronną ekspozycją: południe/wschód/zachód. Na parterze znajduje się strefa dzienna, składająca się z oddzielnej kuchni z jadalnią z widokiem na cichą uliczkę. Salon z kominkiem połączony jest z przeszkloną werandą z widokiem na ogrodową zieleń. Hol z oknami, prowadzi do głównej sypialni połączonej z prywatną łazienką. Na tym poziomie znajduje się również toaleta gościnna.
Na piętrze znajdują się dwie sypialnie (jedna z balkonem) oraz łazienka dedykowana obu pokojom. Na ostatniej kondygnacji mieści się przestrzeń typu „open space” pełniąca funkcję pokoju gościnnego oraz gabinetu.
Poziom – 1 (58 m 2) jest częścią „gospodarczą”, tu znajdują się : duże pomieszczenie piwniczne, pokój, pralnia, sauna, garaż.

Niezwykle klimatyczna i funkcjonalna przestrzeń, wykończona klasycznymi materiałami wysokiej jakości, dzięki neutralnej kolorystyce sprawia, że wnętrze zachowuje swój unikatowy charakter i ponadczasowy styl.
Genialna lokalizacja, świetnie skomunikowana z Centrum miasta, lotniskiem, trasami wylotowymi na północ oraz południe Polski.,

Podobne oferty