Dom w Konstancinie

Konstancin

Szczególy

Status
Na sprzedaż
Rodzaj
Dom

Opis

Konstancin od samego początku był miejscowością prestiżową. Nazywany “letniskiem” czy “kurortem” którego początki sięgają końca XIX wieku, gromadził ludzi z kręgu sztuki i kultury.

Pomimo wielu nowych inwestycji i rozwoju gminy, zachowała ona do dzisiaj swój szczególny charakter.

Niezwykłego uroku miejscu dodają przedwojenne wille. Nadzór konserwatorki daje gwarancje, że ich oryginalny wygląd nie zostanie poddany przemijającym trendom.

Jedna z tych willi, kilka lat temu trafiła w ręce obecnej właścicielki. Młodej, ale niezwykle świadomej osoby, która wiedziała z jak cennym “produktem” ma do czynienia. Podjęła generalny remont, który pozwolił odnaleźć świetność tej klasycznej nieruchomości zarówno na zewnątrz jak i we wnętrzach. Starannie przeprowadzone prace, zachowując oryginalny układ funkcji willi, dały dzisiaj w efekcie jednorodzinną przestrzeń, składającą się z części dziennej (3m wysokości), w której znajdują się: kuchnia, jadalnia, niezwykle widny salon z kominkiem oraz wyjściem na ganek, pokój oraz łazienka gościnna.

Na piętrze znajdują się 3 sypialnie: dwa pokoje dziecięce z wejściem na antresolę, gdzie mieści się bawialnia. Główna sypialnia (5m wysokości) połączona bezpośrednio z łazienką oraz garderobą),

Dodatkowo łazienka. Na poziomie -1 znajduje się pokój gosposi wraz z łazienką.