Dom w Milanówku

Szczególy

Status
Na sprzedaż
Rodzaj
Dom

Opis

Milanówek – podwarszawska miejscowość z ponad stuletnią historią. Czeka tu na nas czyste powietrze, zachwyca przedwojenna architektura i jej willowy charakter wraz z gęstą otaczającą ją zielenią. Dzięki podmiejskej kelei oraz trasie szybkiego ruchu jest stąd wygodne połączenie z Warszawą.

Na granicy lasu, stoi wolnostojący dom, o powierzchni ok.300 m 2, usytuowany na 1 500 metrowej, leśnej działce.

Między wysokimi sosnami wisi hamak. Swoje miejsce znalazł tu również własny, ekologiczny ogród warzywno-owocowy. Rzędy drewnianych skrzyń, w których rosną zioła, truskawki i warzywa, ustawiono w części ogrodu z południową ekspozycją słoneczną. Prosta, ponadczasowa bryła domu fantastycznie wpisuje się w leśny krajobraz. Na dwóch kondygnacjach znajduje się 7 pokoi oraz 2 łazienki., toaleta gościnna. Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji na cele mieszkalne wysokiego poddasza.
Na parterze usytuowany jest przestronny salon z wyjściem na taras i do ogrodu, ogromna oddzielna kuchnia z jadalnią, pokój gościnny/gabinet, wc gościnne oraz pomieszczenie gospodarcze. Piętro to strefa prywatna z 5 wygodnymi sypialniami oraz 2 łazienkami. Wnętrze z czterostronną ekspozycją.

Na terenie posesji znajduje się wiata na rowery i sprzęty ogrodowe. Istnieje możliwość postawienia kolejnej wiaty na 2 samochody oraz podłączenia wody miejskiej .
Jest własne źródło wody oraz ekologiczna oczyszczalnia.

Podobne oferty