Jaworzyńska

2 Sypialnie
1 Łazienki
92,65 m2
1 900 000

Szczególy

Status
Na sprzedaż
Rodzaj
Mieszkanie

Opis

MIESZKANIE SPRZEDANE

Nieopodal Placu Zbawiciela, przy kameralnej uliczce, znajduje się kamienica Michalskiej, Zaborowskiej i Zagórskiej zbudowana w latach 1936-1937 wg. projektu Stanisława Sosnowskiego. To w właśnie w niej, na drugim piętrze, znajduje się mieszkanie, które oferujemy do sprzedaży.

Przestrzeń o powierzchni 92, 65m2, po generalnym remoncie. Wnętrze bardzo dobrze doświetlone z ekspozycją południowo – północną.

Podczas remontu Właściciele zdecydowali się pozostawić oryginalny, przedwojenny układ pomieszczeń. W ten sposób mamy: przestronny hol z miejscem na pojemną szafę, oddzielną kuchnię z oknem i miejscem na jadalnię, salon z wyjściem na balkon (południowa ekspozycja słoneczna) z którego dwuskrzydłowe drzwi prowadzą do sąsiedniego pokoju, który może pełnić funkcje sypialni lub gabinetu (oddzielne wejście jest również z holu), łazienka z kabiną prysznicową, dodatkowo jest pokój/sypialnia.

We wszystkich pomieszczeniach położono nowy, dębowy parkiet, świetnie komponujący się z białą, drewnianą, częściowo przeszkloną stolarką drzwiową.W efekcie uzyskano klasyczną, funkcjonalną przestrzeń, która jest doskonałą neutralną bazą i pozwala na zaaranżowanie wnętrza zgodne z upodobaniami. Wysokość pomieszczeń 2,90 m.

W budynku nie ma windy.

Podobne oferty