Lotf na Mokotowie

Szczególy

Status
Na sprzedaż
Rodzaj
Mieszkanie

Opis

Fantastyczny, dwupoziomowy loft ok.110 m2 na warszawskim Mokotowie.

Unikatowe wnętrze, na ostatnim piętrze w kamienicy z 1935 roku, po generalnym remoncie. W tym roku będzie budowana zewnętrzna winda. Wnętrze doświetlone jest wysokimi oknami, które wychodzą na dwie strony. Od wschodu jest widok na zielone podwórze, zaś od zachodu na muzeum, które obecnie jest w trakcie rewitalizacji. Budynek ma uzyskać charakter berlińskich miejsc kulturalnych i stać się obiektem zarówno wystawienniczym jak i edukacyjnym.
Dwupoziomowa przestrzeń mieści salon z wydzieloną częścią jadalnianą, otwartą kuchnię z wyspą oraz toaletę gościnną. Nowoczesne schody prowadzą do strefy prywatnej, gdzie zaplanowana została sypialnia, garderoba oraz łazienka.
Wnetrze utrzymane zostało w konwencji super designerskiego, przestronnego studia. Loft został wykończony w wysokim standardzie, w cenie pozostają zabudowy meblowe, kuchenne, łazienkowe.
Kuchnia wyposażona w sprzęty premium : Liebherr czy AEG. Wyspa kuchenna, blaty, parapety z kamienia. Stolarka wewnętrzna (meble w zabudowie) wykonana na zamówienie u warszawskich rzemieślników. Na podłogach nowy parkiet dębowy.
Wnętrze jest klimatyzowane.

Podobne oferty