Poznańska

Warszawa / Centrum

Szczególy

Status
Do wynajęcia
Rodzaj
Mieszkanie

Opis

MIESZKANIE WYNAJĘTE.

Przechodzimy przez piękną bramę przedwojennej kamienicy o eklektycznej elewacji. Na V piętro wchodzimy po gruntowanie odrestaurowanej klatce schodowe. To jedno z najbardziej wyjątkowych wnętrz, jakie mieliśmy okazję widzieć.

Otwarta przestrzeń o wysokości ok 6m! robi wrażenie od wejścia. Całość utrzymana w bieli, która stanowi idealne tło dla wszystkiego wokół.
Przestrzeń podzielona jest na dwie części: dolna, gdzie znajduje się otwarta, w pełni wyposażona kuchnia z wyspą, jadalnia oraz „chillout” z kominkiem i wygodnym, wykonanym na wymiar wypoczynkiem. Dodatkowo na tym piętrze znajduje się toaleta gościnna.
Na górę prowadzą kręcone, żeliwne schody. To prywatna strefa domowników z otwartą sypialnią, oraz łazienką z wygodną wanną, do której wchodzimy mijając garderobę.

Mieszkanie jest niezwykle ciche, z widokiem na zielone, wewnętrzne podwórko, jasne, większość okien skierowanych jest na południe plus dodatkowo jest duży świetlik w dachu.

Genialna lokalizacja, tuż obok restauracje, kawiarnie, parki, centrum biznesowe oraz atrakcje kulturalne. Zapewnia łatwą komunikację zarówno z Dworcem Centralnym jak i lotniskiem F.Chopina.

Brak dedykowanego miejsca parkingowego. Można sprawdzić ofertę parkingów miejskich, w najbliższej okolicy.
W kamienicy nie ma windy.

 

Podobne oferty