Różana

Szczególy

Status
Do wynajęcia
Rodzaj
Mieszkanie

Opis

Stary Mokotów z charakterystyczną przed i powojenną zabudową, usytuowaną w sąsiedztwie licznych parków i skwerów należy do najbardziej lubianych części miasta.

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, o powierzchni ponad 118 m 2, z dwoma antresolami (dodatkową przestrzenią), usytuowane na poddaszu powojennej kamienicy z lat 50-tych na Starym Mokotowie.

To unikatowe wnętrze z dwustronną, północno-południową ekspozycją oraz klimatem poddasza usytuowane jest na 3 piętrze. Jego Właściciele, miłośnicy przestrzeni nieoczywistych, przeprowadzili gruntowny remont, dzięki któremu przestrzeń nabrała „świeżego spojrzenia”. Biel ścian oraz zabudowy stolarskiej pięknie współgra z kolorem naturalnego drewna (podłogi), tworząc przestrzeń w minimalistycznym duchu.
Wnętrze z wyraźnym podziałem na strefy : dzienną i sypialnianą. W strefie dziennej znajduje się przestronna, otwarta kuchnia z wyspą, jadalnia oraz ok. 40-to metrowy salon z wejściem na antresolę. Na drugą antresolę wejdziemy schodami znajdującymi się w holu. Obydwie antresole są dodatkową przestrzenią, których metraż nie został ujęty w KW. To miejsca idealne na pokój gościnny/gabinet lub dodatkową garderobę. W strefie prywatnej usytuowano przestronną sypialnię master z rzędem szaf.
Z myślą o relaksie powstał duży pokój kąpielowy z wolnostojącą wanną oraz prysznicem „walk in”.

W budynku nie ma windy.
Dodatkowo płatne media : prąd, internet.

Podobne oferty