Słoneczne wnętrze na Powiślu

2 Sypialnie
1 Łazienki
64,41 m2
1 990 000

Szczególy

Status
Na sprzedaż
Rodzaj
Mieszkanie

Opis

Przykład klasycznego modernizmu. Kamienica z początku lat 30-tych, usytuowana przy parku Porazińskiej oraz moście Poniatowskiego, wybudowana została wg. projektu architekta J.Steinberga.

Kamienna klatka schodowa, z windą, zachowała swój oryginalny charakter. Światło, przestrzeń oraz zachowane, oryginalne elementy wykończenia sprawiły, że właścicielka zakochała się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia.

Narożne, wysokie wnętrze zachwyca swoją przestrzenią. Drewniana podłoga ułożona w klastyczną jodełkę odcina się kolorem dębu od bieli ścian. Ceglana ściana, biegnie łukiem miedzy dwoma, wysokimi oknami w salonie. Uwagę zwraca architektura mostu z początku xx wieku, a przez drugie, duże okno zagląda soczysta zieleń. Park w centrum miasta, który widać z mieszkania dodaje wnętrzu wyjątkowego uroku. Otwarta kuchnia w części dziennej, skomunikowana jest z pokojem z balkonem, sąsiadującym z salonem. Tu, mieści  się dzisiaj wygodna jadalnia. W drugiej części mieszkania zaplanowana została sypialnia z prywatną łazienką. Przechodni układ pomieszczeń daje dużą intymność i wygodę.

Wysokie piętro, duża ilość dziennego światła oraz artystyczny klimat wnętrza, wszystko to razem tworzy genialną przestrzeń, a jednocześnie stanowi fantastyczną „białą kartę” aby zaaranżować je zgodnie z naszymi potrzebami.

 

 

Podobne oferty