SZPITALNA

Szczególy

Status
Na sprzedaż
Rodzaj
Mieszkanie

Opis

MIESZKANIE SPRZEDANE.

Plac Pięciu Rogów, w ostatnim czasie przeszedł prawdziwą przemianę, zamieniając się w reprezentacyjny miejski deptak z zadbaną zielenią oraz bogatą infrastrukturą. To od tego miejsca rozpoczyna się ulica Szpitalna, słynąca z pięknych, secesyjnych kamienic i to właśnie przy niej znajduje się nasza oferta na sprzedaż.

Apartament usytuowany jest na ostatnim, piątym piętrze, we frontowej części kamienicy z 1880 roku. Budynek ocalał podczas wojny, należał niegdyś do Marcina Okonia. W kamienicy jest winda, a na każdej z kondygnacji zaledwie dwa lokale.

Wnętrze po kapitalnym remoncie i odtworzeniu zabytkowej tkanki. Apartament posiada dwa wejścia (z dwóch klatek), składa się z salonu, trzech sypialni, dwóch balkonów, oddzielnej kuchni połączonej z dużą jadalnią, dwóch łazienek oraz garderoby.
Mieszkanie jest klimatyzowane, pięknie doświetlone (trójstronna ekspozycja okienna) i ciche. Podczas remontu wymieniono wszystkie instalacje, odrestaurowano sztukaterię okalającą blisko 4 metrowe sufity, ponadto zamontowano nowe, przeszklenia okienne w drewnianych ramach oraz piękne dwu- i cztero-skrzydłowe drzwi wewnętrzne.
Łazienki o charakterze pokoi kąpielowych z oknem, wykończone zostały naturalnym kamieniem.
Kamienica o bogatej, odrestaurowanej elewacji z reprezentacyjnymi częściami wspólnymi (marmury, misternie kute balustrady, sztukaterie, dwuskrzydłowe drzwi do mieszkań).

Do indywidualnej aranżacji pozostała kuchnia (brak mebli stolarskich i sprzętów AGD). Istnieje możliwość zamówienia aranżacji wnętrz u zaprzyjaźnionej pracowni architektury wnętrz.

 

Podobne oferty