Szczególy

Status
Na sprzedaż
Rodzaj
Mieszkanie

Opis

Położona na malowniczym Mariensztacie ulica Bednarska, wiedzie od Wybrzeża Kościuszkowskiego do Krakowskiego Przedmieścia. W XIX wieku zabudowana była przeważnie klasycystycznymi kamienicami, które nie przetrwały wojny.  Odbudowana w latach 1949-50, kiedy to wzniesiono tutaj dwupiętrowe domy, pozostawiając dawne elewacje Corazziego i Gaya.
Przy Bednarskiej znajdują się trzy skwery : Samuela Orgelbranda, Zgrupowania AK „Róg” i Radiowej Rodziny Matysiaków i to właśnie tutaj znajduje się nasza nowa oferta na sprzedaż.

Kompaktowe mieszkanie o niewielkim metrażu wpisuje się w trend zwany „Microliving”. Zakłada, że do szczęścia potrzebujemy coraz mniej przestrzeni, a coraz więcej jakości.
Wnętrze utrzymane w klasycznej, neutralnej kolorystyce, niezwykle starannie wykończone materiałami wysokiej jakości. Na podłodze nowy, dębowy parkiet ułożony w klasyczną jodłę świetnie współgra z pastelową szarością ścian, ozdobionych delikatną sztukaterią. Kolor wprowadzono również w kuchni. Jej butelkowa zieleń nawiązuje do widoku za oknami. Na minimalistycznym metrażu podczas remontu, wygospodarowano również przestrzeń sypialni i relaksu, a w holu usytuowano wygodną szafę w zabudowie. Łazienka z prysznicem typu „walk in”, szafkami w zabudowie, w których znajdują się: pralka oraz suszarka.
Czy małe nie jest piękne?!

Podobne oferty